Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

CLIMAX OTEVŘEL NOVOU HALU

Facebook share
 

11.12.2018

Aktuality
 

Čtvrtek 22. listopadu se v Climaxu nesl v duchu oslav.  Za účasti představitelů města Vsetín i Zlínského kraje, našich významných obchodních partnerů a dodavatelů samotné stavby i novinářů byla slavnostně otevřena nová výrobní hala 3B, jejíž výstavba trvala zhruba rok a půl.

Vše začalo něco málo po 10. hodině dopoledne úvodními projevy majitele Climaxu Mirka Jakubce, hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka a starosty města Vsetín Jiřího Růžičky. Mirek Jakubec se ve své řeči vrátil o šest let nazpět, do doby, kdy v roce 2012 v dražbě kupoval původní halu známou jako „pekárna" (dříve se zde peklo pečivo a hala patřila firmě Delta pekárny).

Je až neuvěřitelné, že se za poměrně krátkou dobu z místa, kde dříve voněly čerstvé rohlíky, stala výrobní hala, kde naši zaměstnanci v sezónu každý den vyrobí až 1 800m2 venkovních žaluzií, 130 ks látkových rolet nebo 25 ks svislých fasádních clon.

Kromě připomenutí toho, jak Climax i přes nelehké začátky, kdy tuto budovu po jejím zakoupení a následných rekonstrukcích zachvátil požár, ve svém projevu ocenil hlavně zaměstnance:

Climax není firmou jednoho člověka. Climax není Jakubec, Žabčík nebo Galeta. Climax je společenství lidí, kteří chtějí tvořit a snaží se, aby každý další den byl lepší než ten předchozí. Jsem rád, že mohu být součástí týmu takových skvělých lidí."

Starosta Jiří Růžička ve své řeči pochválil úroveň organizace a systému práce v naší společnosti. Vyzvedl také dobrou náladu a příjemnou atmosféru, která na něj vždy při návštěvě Climaxu „dýchne"

Určitě nás velmi potěšila jeho slova, že kdyby nepracoval pro město Vsetín, velmi rád by pracoval právě v naší společnosti.

Po projevech následovalo slavnostní přestřižení pásky a společný přípitek. Ten ale nebyl ledajaký. Netradičního způsobu otevření láhve šampaňského šavlí, tzv. metodou sabrage (sabráž), se ujal Mirek Jakubec.

Po ukončení oficiální části následovaly komentované prohlídky, při kterých jsme našim hostům představili jednotlivé výroby. Zájem o komentované prohlídky byl velký. Zúčastnilo se jich více než 120 hostů jak z řad pozvaných partnerů, tak našich zaměstnanců.

K výborné atmosféře slavnostního otevření také přispělo i skvělé občerstvení, o které se postaral tým profesionálů z hotelu a restaurace U Vychopňů.

 

Jana Čadová
Tisková mluvčí

 
 
 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.